Wydawnictwo Bauer - przejdź do strony głównej
kontakt     
czasopisma:  
   witryny:  
Wydawnictwo Tytuły Reklama Kolportaż Produkcja Dla prasy
        


Nasz adres

04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1 ,
telefon: (22) 51 70 500,
fax: (22) 51 70 125,

Wydawnictwo Bauer w Polsce

Wydawnictwo działa w Polsce od 1991 roku.

Obecnie wydaje 38 magazynów w segmentach: pism luksusowych, miesięczników poradniczych, dwutygodników oraz tygodników poradniczych i poradniczo-rozrywkowych, magazynów popularno-naukowych, komputerowo-growych, telewizyjnych, motoryzacyjnych i młodzieżowych.

W pierwszej dziesiątce najchętniej czytanych przez Polaków magazynów znajduje się sześć naszych tytułów: Tele Tydzień, Życie na Gorąco, Chwila dla Ciebie, Naj, Tina i Twój Styl.

Aż cztery z nich uznano za najcenniejsze polskie marki w kategorii Media. W publikowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” rankingu w pierwszej dziesiątce znalazł się Tele Tydzień , a do dwudziestu najcenniejszych polskich marek w tej kategorii zaliczono również Twój Styl oraz magazyny Chwila dla Ciebie i Życie na Gorąco. Ranking „Rzeczpospolitej” od dwunastu lat pokazuje marki, które powstały z myślą o Polakach i polskim rynku.

Spełniając oczekiwania czytelników Wydawnictwo organizuje wiele plebiscytów nagradzając i polecając najlepsze zdaniem naszych ekspertów marki, produkty czy usługi.

Magazyn Twój Styl nagradza tytułem „Doskonałości” najlepsze kosmetyki („Doskonałość Roku” ) oraz odzież i akcesoria („Doskonałość Mody”), a „Złoty Wawrzyn” co roku otrzymuje wyjątkowa dla czytelniczek Polka. Razem z magazynami Auto Motor i Motor wyróżnia także premiery motoryzacyjne.

Nasze czytelniczki korzystają także chętnie z rekomendacji konkursu „Super Produkt Świata Kobiety”. Statuetkami z tym logiem nagradzane są najlepsze w danym roku produkty dla kobiet i całych rodzin.

Z kolei w jednym z najpopularniejszym w Polsce plebiscytów - „Telekamery Tele Tygodnia”, – to czytelnicy , już od dziewiętnastu lat, wybierają swoje ulubione gwiazdy telewizyjne. Transmisje tej imprezy cieszą wielkim zainteresowaniem widzów.